Witamy na Luxor.net.pl

Firma LUXOR od 1997 roku zajmuje się produkcją oraz dystrybucją maszyn i linii do sortowania i kompostowania odpadów

KILKA SŁÓW O FIRMIE

LUXOR – Maszyny do Odpadów Sp. z o. o.

 

LUXOR jest polską firmą zajmującą się od 1997 roku produkcją oraz dystrybucją maszyn do recyklingu. Swoim Klientom oferuje profesjonalne doradztwo przy opracowywaniu koncepcji sortowania, utylizacji i kompostowania odpadów komunalnych i przemysłowych, pomaga w doborze optymalnych rozwiązań technologicznych zapewniając dostawę wysokiej jakości maszyn i urządzeń. Ponadto posiadamy fachowy serwis gwarancyjnych i pogwarancyjny zapewniający sprawność i wydajność rekomendowanych przez nas maszyn.

 

Oferujemy kompletne wyposażenie zakładów zagospodarowania odpadów – sortowni i kompostowni. Projektujemy i wykonujemy linie sortownicze wyposażone między innymi w przenośniki, sita bębnowe, dyskowe, wibracyjne, separatory magnetyczne, balistyczne, optyczne i powietrzne, kanałowe prasy belujące oraz prasy rolujące. Jesteśmy także producentem rozrywarek worków z odpadami oraz perforatorów butelek PET.

 

Dostarczamy także systemy kompostowania oraz wyposażenie kompostowni: przerzucarki kompostu, rozdrabniacze biomasy, mieszarko-rozdrabniarki oraz mobilne sita bębnowe. Oferujemy instalacje termicznego przekształcania odpadów. Proponowane przez naszą firmę systemy zgazowania stanowią rozwiązanie istniejącego problemu z zagospodarowaniem zarówno odpadów kalorycznych jak i odpadów medycznych, które nie mogą być unieszkodliwiane poprzez składowanie.

Nowe władze firmy:
PREZES ZARZĄDU
Jerzy Panasiuk
V-CE PREZES ZARZĄDU
DYREKTOR DS.HANDLOWYCH
Agnieszka Twardeusz-Nowak
DYREKTOR DS. TECHNICZNYCH
Grzegorz Proskura
DYREKTOR OPERACYJNY
Rafał Witek

Zapraszamy do kontaktu