Witamy na Luxor.net.pl

Firma LUXOR od 1997 roku zajmuje się produkcją oraz dystrybucją maszyn i linii do sortowania i kompostowania odpadów

Preparaty z serii MIKROORGANIKA to mikrobiologiczne produkty przeznaczone do stosowania w gospodarce przetwarzania odpadów komunalnych. Wyprodukowane zostały w oparciu o Technologię Efektywnych Mikroorganizmów. Każdy produkt zawiera mieszaninę specjalnie wyselekcjonowanych szczepów pożytecznych bakterii o właściwościach dobranych do przeznaczenia danego preparatu.

Działanie produktów oparte jest tylko na procesach biologicznych związanych z przetwarzaniem i rozkładem związków organicznych do prostych substancji organicznych i mineralnych. Komplet enzymów i metabolitów wniesionych przez poszczególne szczepy umożliwia szybki i przyjazny dla środowiska rozkład materii organicznej.

Preparaty MIKROORGANIKA są środkami w pełni bezpiecznym dla ludzi, zwierząt oraz środowiska, nie zawierają żadnych dodatków chemicznych lub syntetycznych. W swym składzie zawierają jedynie żywe i aktywne mikroorganizmy, dodatki organiczne oraz ewentualne dodatki mineralne. Środki mogą być stosowane na terenach i w pomieszczeniach, w których pracują ludzie.

 

Załączniki

Zapraszamy do kontaktu